יעל דורון יבין גאה להציג

אולי את רוצה שמישהי תראה אותך ייקומית. רק אותך.
אולי את רוצה שמישהי תיקח אותך יד ביד ותשקף לך את האור שקיים בך, את הקשר שלך לעצמך רוחנית ונשמתית.
אולי את רוצה להעמיק את ההבנה של חוקיות הייקום ולהתאים את זה אישית לחייך.
אולי את כבר יודעת כמה זה ייאפשר לחייך להיות זורמים יותר, קלים ופשוטים.

אני שמחה גאה ומתרגשת להציג לך את צוות המאמנות של "באתי ליהנות" שמציעות לך אימון אישי וליווי פרטני, אחת על אחת פרונטלית או אינטרנטית לבחירתך.
הן התאמנו כולן בעצמן בשיטה ועברו דרך של חיבור לעצמן באופן ששינה את חייהן, הן עברו את קורס האימון בגישה ייקומית והתמחו לראות אותך כפי שהייקום רואה אותך, התמחו לשקף לך את הפן האנרגטי שלך,
להראות לך איך להוציא אותו החוצה ואיך להכיר את החוקיות הייקומית ולשלב אותה בחייך בכל פלח ותחום – הורות, עסקים, זוגיות, הגשמה, כסף , הערכה עצמית ועוד – פרקטית.
כל אחת מהן מביאה את הייחוד שלה כפי שתוכלי לקרוא וחלקן מביאות עוד התמחות משלהן שתוכל לתת לך עוד מכלול לצרכים שלך.
אם זה מהדהד ומרטיט בך משהו – הנה הן כאן, בואי לפנות אליהן, לשתף אותן בצרכים שלך ולקבוע אימון שייקח אותך להתפתחות הבאה שלך. 

נעים להכיר!

אורלי נייגט

קופצת למים בעוד…. 1,2,3…
אני אורלי נייגט, בת 37, נשואה לחבר הכי טוב שלי, תמיר ואמא לאיתמר, מעיין ויובל. מתגוררת בדרום הארץ, ביישוב כרמית.
בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, כלכלה ומנהל עסקים ותואר שני בלימודי משפחה (עם הכשרה כיועצת זוגית ומשפחתית) וחלום שנותר כחלום להפוך את הייעוץ למקצוע.
לפני כארבע שנים, לאחר התפרקות עקב הפלה יזומה של הריון שכל כך רציתי  (ושלימים הבנתי שהיה הדבר הכי טוב שקרה לי) חל מהפך בחיי. זוכרת את עצמי מגיעה לרגע שבו אני כבר לא יכולה לשאת את עצמי יותר ומבינה, שאני זקוקה לשינוי מהיסוד. דבר הוביל לדבר ובחיפושי לישועה נתקלתי ביעל ובשיטה שלה "באתי להנות". מיד נשביתי ומשם הכל היסטוריה. לא דמיינתי, שמה שהתחיל אז כמסע שלי אל עצמי, יהפוך להיות הגשמת חלום מקצועי של ממש.
לאחר שהתנסתי בכל הקורסים מבית היוצר של יעל שלומדת ומתפתחת כל הזמן ממקורות מגוונים, אני סוף סוף מרגישה מוכנה להעביר הלאה את כל מה שלמדתי והציל אותי מעצמי. השלתי מעלי קילוגרמים של כבדות שהוחלפו בקלילות וזרימה, הביקורת העצמית והשיפוטיות שאפיינו אותי כל כך הפכו לאהבה עצמית, קבלה עצמית וחמלה עצמית. המיקוד שלי השתנה מה"אין" ל"יש". העצבות שהייתה בי הותמרה לשמחה פשוטה ללא תלות בנסיבות. החרדות והדאגות שליוו אותי הונחו בצד ופינו מקום לנוכחות בכאן ועכשיו ובהנאה של הרגע הזה בלבד. בדרך פיתחתי אמונה עצמית והקשבה פנימה לרצונות ולחשקים שלי והיום אני פועלת מתוכם. וזה לא שהחיים הפכו מושלמים. אבל היום יש לי הבנה, שזה מושלם שלא מושלם ושאני שלמה באי המושלמות הזה. מתוך ההבנה הזו, כל מה שאני רוצה מגיע לחיי (גם אותו הריון מיוחל). עבורי, זו דרך חיים, שמורכבת מתמהיל מדויק של רוחניות ופרקטיות, עם כלים יישומיים בחיי היומיום, שמשתלבים באופן מיטבי עם החיים המודרניים ואפילו הקורונה נראית טוב יותר מבעד למשקפיים האלה. אם אני מצאתי את הדרך, גם את יכולה!
אז אם את באמת רוצה להיות מאושרת ללא תלות בנסיבות, בין אם את רציונלית לחלוטין או שיש בך רוחניות. אם את רוצה ללמוד לאהוב את עצמך, להפסיק להתווכח עם המציאות ולהיות שלמה יותר. אם את רוצה להנות, לפעול מתוך רצון וחשק ולא מתוך לחץ ו"חובה". אם את מוכנה להתמסר ולהתאמן בהכרת חוקיות ושפה חדשה, בואי ונתחיל יחדיו את המסע שלך אל עצמך. מחכה לך בהתרגשות, יודעת שאינני יודעת כלום, וכך ביחד נגיע למחוזות מדהימים!

באר שבע והסביבה

orly.nyg8@gmail.com‏
052-44003037

הילה מורי סרור

me

היי, אני הילה 🙂
מאז ומתמיד אני זוכרת את עצמי תוהה לגבי הזהות העצמית והמהות שלי (מי אני?! ), שלנו בכלל- כאנשים, מה התפקיד שלנו ? למה אנחנו פה? הייתכן שזה מסתכם בעבודה בית וילדים? זה כל מה שיש ?! אני חושבת שבעיקר חיפשתי ביטחון וצידוק לקיומי..
את המסע האישי שלי כפי שאני זוכרת התחלתי אי שם בגיל 11.. כשביום בהיר אחד ביקשתי מהוריי לחזור בתשובה.  המהלך הזה לא בדיוק ברור לי עד היום אבל כנראה שזה היה תחילתו של החיפוש שלי לקבלת התשובות בעבור השאלות הכה מהותיות האלה. בגיל 17 חזרתי בשאלה (תרתי משמע) כשהרגשתי שאני לא מקבלת את המענה אליו אני משוועת והמשכתי לשאול.
אחת מהתשובות שמצאתי בדרך הייתה יעל. בעזרת השיטה המופלאה שלה למדתי להקשיב לאני הפנימית, להיות ערה להקשבה . היא לימדה אותי להתבונן מנקודות שונות, מאירות. בזכות הדרך והכלים שקיבלתי הבנתי שאמונה היא של כולנו אין לה בעלים והיא לא תלויה בדבר.
כשפגשתי את יעל הבנתי שהגעתי לנחלה. הבנתי שנגעתי בתיבת אוצר ובתוכה אני עשויה למצוא פנינים, תשובות לשאלות וסימני שאלה נוספים ! (אבל זה כבר לא מטריד אותי..) עברתי יחד עם יעל דרך מופלאה וקורס האימון היה לי ברור שהנו הצומת הבא.
היום יש בי פשוט רצון, אומץ ותשוקה גדולה לחלוק את האוצר הזה עם כל מי שירצה להתכבד. אני יודעת שיש לי את היכולת להיות שם עבור האחר. אני יודעת שיש לי היכולת לגעת. לכוון. אני יודעת שיש בי אהבת אדם , חמלה ואמונה בדרך. ובא לי לתת. 
אז אני הילה, נשואה לרן, אמא לאורי ואמה (ואנג'י הכלבה), מתגוררת בגבעת עדה בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד, לימודי תקשורת מקרבת ואימון בשיטת "באתי ליהנות" . היום אני עובדת עם יעל ומאמנת . את דרכי המקצועית התחלתי בניהול חנות הספרים, עברתי לגן הילדים, ובהמשך לימדתי ילדים עם צרכים מיוחדים בביתם, עברתי לניהול מעון ילדים ואפילו גם ניהול משרד רואה חשבון… מגוון למדי ומעניין!
כל זאת עשיתי כשהשאלה הגדולה מי אני (?!) הלכה איתי בדרך. היום אני מבינה כי האמנם יש לכך תשובה אחת נכונה?!
אני הילה ואני אוהבת לחקור, לשמוע , להקשיב, לתת , להתחלק,  לשמוח ולאהוב.
מזמינה אותך ללכת איתי בדרך.
מוזמנת להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלי אותנטית   

בנימינה גבעת עדה והסביבה

morihila@gmail.com
050-2781986

נטלי אורון ליכטנברג

IMG_3693
היי:) אני נטלי ליכטנברג ואני גם מאמנת בשיטת באתי ליהנות!
את יעל פגשתי לפני 6 שנים – עברנו יחד את כל התכניות אימון שלה.
השיטה שלה "באתי ליהנות" שינתה לי את הגישה לחיים.
אני מתאמנת יום יום – בהקשבה עצמית, ניהול מחשבות ורגשות. זה לא תמיד קל אבל זה בהחלט שווה את זה! היום אני הרבה יותר שמחה, נהנית ובעיקר מרגישה מחוברת לעצמי ולחיים.
הקורס מאמנות של יעל הוא בגדר הגשמת חלום-
כלכך רוצה כבר להעביר את זה זה הלאה לעוד נשים.
ב7 שנים האחרונות יש לי עסק בשם "סטיילינג בהקשבה עצמית" שבו אני משלבת בין כלים פרקטיים לבין כלים אימוניים.
אני עוזרת לנשים לחבר בין  ההרגשה להופעה וכך להרגיש טוב עם עצמן בכל עת.
אני מעבירה סדנאות פרונטליות, סדנאות און ליין, ייעוצים אישיים (ארון וקניות)
אני גרה ברמת השרון נשואה לדדי ואמא ל3 בנים: ארז, נדב ואסף.

גאה להיות עכשיו גם מאמנת בשיטת "באתי ליהנות"!
מוזמנת להציץ באתר שלי  "סטיילינג בהקשבה עצמית" ובקבוצת הפייסבוק שלי 🙂

רמת השרון והסביבה

natali@natali-lichtenberg.com‏
054-7428991

נורית מאורר

נורית

לפני 7 שנים, במלחמת "צוק איתן" רכשתי כרטיס לכנס של יעל.
בשל הטילים שהתעופפו פה באוויר כמעט ביטלתי, בכל זאת הגעתי כבר "יודעת", אחרי 15 שנים בעולם ההתפתחות האישית, עם המון ידע מהארץ ומחו"ל ותובנות שאספתי בדרך ורצון לשמוע עוד.
הגעתי, הקשבתי ורציתי להירשם- מכורה לסדנאות!
כששיתפתי את יעל ואמרתי שאני לא בטוחה שיהיה לה מה לחדש לי היא ענתה "הכי חשוב שתקשיבי לעצמך" – הייתי בשוק "ככה  היא מוותרת עליי?, אין מצב, אני נרשמת"
התחלתי את האימון וגיליתי שהגעתי הביתה! עם כל הידע שצברתי, דברים ששיניתי והישגים שהגעתי אליהם (והיו לא מעט) , שום דבר לא הכין אותי למה שעומד לקרות לי מעכשיו.
עם כל אימון גיליתי את עצמי מחדש, לא את המטרות שלי, לאו דווקא את הייעוד שלי או את האמהות שלי אלא גיליתי אותי, את נורית. למדתי להקשיב לחשקים שלי ולצו ליבי מבלי להתנצל על כך.  למדתי לנהל שיח עם הפחדים שלי, לקבל ולהכיל את הקושי ולפרק אותם לאט לאט.
למדתי להתמודד עם הנסיבות שמגיעות בלי הזמנה והודעה מוקדמת וגורמות לי לאי נוחות בגוף וכן להתמודד עם ביקורת שנזרקת לעברי ומוציאה אותי משיווי משקל.
למדתי שזה בסדר לרצות ולא חייבים לרצות.
הפסקתי להלחם במי שאני- לא מסודרת, עם הפרעת קצב וריקוד (קשב וריכוז) עם תחושת הבינוניות וה"לא מספיק" שחשתי, הפסקתי לשים מטרות כי "ככה צריך" ו "זה מה שיביא שינוי" והתחלתי פשוט להקשיב, להקשיב לי, לאהוב אותי ככה בדיוק כפי שאני מושלמת באי המושלמות שלי

היי אני נורית, בת 43, נשואה לאוהד באושר (רוב הזמן 😊), אמא של עידן (13), נגה (8) ועלמה (4).
אני אשת חינוך בעלת תואר שני בחינוך מיוחד, לקויות למידה מורכבות והפרעות קשב וריכוז.
בעלים ומייסדת (יחד עם בן זוגי) "האקדמיה הצעירה" רשת מרכזי למידה לאנגלית מתמטיקה ופיזיקה,
מאמנת בני נוער ומנחת סדנאות.

כאשת חינוך לקחתי את מה שלמדתי והעברתי אותו הלאה הן למורים שלי והן לתלמידים שלי, הלימוד הוא הכלי שלי להעצמה ואימון בנוסף לאימונים האישיים ולסדנאות שאני מעבירה.
המהירות שבה הנוער קולט את התובנות ופשוט עושה שינוי מדהימה אותי כל פעם מחדש.

מוזמנת להציץ באתר שלי כדי להכיר אותי עוד קצת
וכמובן מוזמנת לצאת איתי למסע משותף של התאהבות בחיים מחדש.

כתובת האתר www.young-academy.co.il

ראשון לציון והסביבה

nuritmaurer@gmail.com
050-3300530

עדי לב רן

IMG-20200818-WA0016

נעים מאד, אני עדי לב רן. מטפלת מזה 20 שנה בשיטת ורדי ( לטיפול בילדים עם עיכוב התפתחותי, לקויות למידה, קשיים בוויסות החושי, סרבול מוטורי ועוד ועוד) ומנחת הורים. השילוב נותן מענה מערכתי ומביא לתוצאות יוצאות דופן.
לפני כשש שנים הכרתי את יעל ונחשפתי לשיטת באתי ליהנות. במהלך התהליך שעברתי קיבלתי תשובות לשאלות רבות שהיו לי, תשובות שאפשרו לי להתאהב מחדש ולהכניס אנרגיה חדשה לעשייה שלי.
אחד המשפטים שהתחברו לי במדויק הוא:
"ילדים הם המורים הגדולים ביותר שלנו". תמיד הרגשתי שהאתגרים שהילדים שלנו מציבים בפנינו הם הזדמנות לגדילה והתפתחות של כל המשפחה ולכן הכלים והתכנים כמאמנת בשיטת באתי ליהנות משתלבים לי באופן טבעי ומייצרים עומק ומשמעות נוספים לתהליך.
המוטו שלי הוא שיש יותר מדרך אחת להגיע לנקודה מסוימת ולכן כל תהליך מותאם אישית לילד ולמשפחתו. המשותף לכל התהליכים הוא הצורך של כולנו בחוויה ומשחק המאפשרים למוח ליצור שבילים חדשים ולהטמיע את השינוי.
מוזמנים לאתר שלי "דרך המשחק" להכיר עוד :)

קדימה צורן והסביבה

Adi.levran@gmail.com
050-7315031

קרן שם טוב חיימוביץ

WhatsApp Image 2020-10-01 at 12.43.27

קצת עליי..
אני קרן שם טוב
׳צלמת וייב ותדר׳ בשמונה השנים האחרונות.
מצלמת נשים ורואה ומראה להן את ליבן ואותן במיטבן.
מאמינה ב׳את הכי יפה כשכיף לך׳.
בנוסף להיותי צלמת של נשמות, אני מאמנת ומעבירה סדנאות ותהליכי פוטותרפיה (שזה מאוד בגדול – טיפול שנעזר בצילום)
מאז ומעולם, לצד האהבה לצילום ואסתטיקה, עניינה אותי נפש האדם.
שנים הייתי ילדה, ואז נערה – מסתירה, מבויישת ומפוחדת. וככה התנהלתי והסתובבתי בעולם.
לא אהבתי לא את חלקיי ובטח לא את המכלול, שהוא אני.
אז התחבאתי בעולם. 
שלא ישמעו אותי.
שלא יראו אותי.
שלא ׳יעלו׳ עלי ועל סל פגמיי המרשים.
אז נמנעתי. ככל יכולתי.
מלבטא. מלדבר. מלהיות אני. 
לבשתי על עצמי עוד ועוד שכבות מדומות עד כדי שאפילו אני כבר לא זכרתי מי אני.
עד שלא יכולתי לשאת את זה עוד.
כבדו עליי השכבות.
והתעייפתי מללבוש את המסכות כל פעם מחדש.
וכמה מאמץ זה דרש ממני.
ויום אחד (שנמשך כבר כמה שנים) החלטתי שלא עוד.
שאני יוצאת.
שאני כמהה להיות אני.
גם אם אין לי מושג מי היא, אני.
החלטתי שאני ראויה להפסיק להסתתר. 
שמגיע לי להשמע ולהתבטא.
ושאני מוכנה לשאת בתוצאות.
החלטתי להתאהב בעצמי מחדש. או אולי בכלל לראשונה בחיי.
והחלטתי שבא לי שכולן ירגישו ראויות לאהבה. להגשמה. לחיבור. להנאה.
ב 2011 נחשפתי לאימון ליעל ולשיטה שלה "באת ליהנות", עברתי וגמעתי את כל התכנים והכלים שיש לה לתת, ולאחרונה הוכשרתי לאימון בשיטתה, ומאז אני מממשת את המשיכה החזקה ממני, להעצים ולהביא נשים לידי ביטוי. אני משלבת באימון כלים מעולם הפוטותרפיה, הצילום והכתיבה.
מוזמנת להציץ גם באתר הבית שלי ובדף הפייסבוק🙂

הרצליה והסביבה

keren.haimovich@gmail.com
054-3550344

שרון קאלימי מישייקר

IMG_20200803_161019

שמי שרון קאלימי מישייקר, אני מתאמנת של יעל משנת 2014, מאמנת לצידה ובשיטה שפיתחה משנת 2015 בקבוצות השונות, ועם חותמת רישמית מקורס המנטוריות הראשון של 2020.

עברתי את כל הקורסים של יעל כי האימון הוא קודם כל עבורי. נועד להתפתחות שלי ומעניק לי המון. בזכותו התחלתי לנוע ולפצח את כל מה שביקשתי כולל סוגיות שלא ידעתי על קיומן ובעיקר הגדלתי את העוצמה והיציבות הפנימיים שלי.

יש לי עסק לכתיבה ועריכת תוכן, אני כותבת עבור אנשים כתיבה שיווקית וספרותית ומלווה בתהליכי כתיבה. האימון נכנס אצלי גם לליווי הכתיבה, ולו מהמקום שמאפשר לתהליכים להתרחש.

התהליך קורה גם הפוך והכתיבה נכנסת גם לתהליך האימון האישי, דרך תרגילי כתיבה אינטואיטיבית ובריאת מציאות (למי שמתאים), וגם דרך דימויים ומטאפורות שתמיד עוזרים להבין היכן אנחנו נמצאות, ולדעת שבתוך הקושי, הכל בסדר. אנחנו בסדר.

תל אביב והסביבה

sharonmish@gmail.com
054-4708852

אפרת הראל

עותק של IMG_0089

הי! אני אפרת הראל ואני מאמנת בשיטת באתי להנות של יעל דורון
אני גם בעלת תואר שני במנהל עסקים, והרבה שנים מנהלת בעולם השיווק והעסקים.
כמישהי מאוד רציונלית ושכלתנית עולם העסקים נתפס בעיני כמסלול הנורמטיבי והמצופה ממני וגם כיון שמצאתי בו ענין רב וסיפוק העמקתי, התפתחתי והתקדמתי בו לתפקידי ניהול בכירים ובמרבית הזמן נהנתי והגשמתי את עצמי.
לצד זה מגיל צעיר זוכרת את עצמי תוהה לגבי מהות הטבע שלי ושלנו כבני אדם וחיפוש אחר "האושר הגדול". שנים רבות הוטמעה בי התפיסה שכל אחד נולד עם נטיה טבעית לשביעות רצון או שמחה מולדת וכל שנותר זה להשלים עם זה ולהסתפק ברגעי שמחה קטנים בחיים חסרי השליטה שלנו.
עם השנים הסקרנות הטבעית שלי, יחד עם חוסר הרצון להשלים שגורלנו והיכולת להנות מהחיים, בכלל לא בשליטתנו, יצאתי למסע של חקירה, למידה והתנסות להבין את הטבע האנושי שלנו ואיך בכל זאת אפשר לייצר חיים יותר מלאי שמחה והנאה.
המסע שלי כלל הרבה תחנות ולמידה, הרבה שיטות רציונליות ורוחניות שהכניסו לי הרבה ענין ותשוקה אך היה מרכיב אחד חסר שזה איך הופכים את הידע המדהים הזה לכלים פרקטים ארציים ויומיומים שאוכל ליישם ביום יום. את זה כמובן מצאתי אצל יעל בשיטה ההוליסטית והמקיפה שלה שלימדה אותי איך לקחת את הידע הגבוה הזה ולתרגם אותו לאימון פרקטי ליישום שיוביל לחיים נינוחים, שלווים ומהנים יותר.
היום לצד המוח השמאלי, השכלתני שלי אני נותנת ביטוי גם לצדדים אחרים שקיימים בי ואני מרגישה הרבה יותר שלמה וקשובה לעצמי ולחשקים שלי. היום אני גם מבינה שגם אם אין לנו שליטה על הכל בהחלט יש לנו שליטה על תפיסת החיים שלנו, ניהול המחשבות שלנו ויצירת החיים שלנו בהתאם לחשקים והמאווים שלנו.
היום ההנאה שלי היא גם ביכולת להעביר את המתנה הזו הלאה!
אז אם את רוצה לחזק את החיבור לעצמך ולחשקים שלך, להכניס יותר קלילות ושלווה לחיים ואת מחפשת לעשות את זה בדרך שהיא מצד אחד פרקטית ושכלתנית ומצד שני מערבת גם עולמות תוכן של רוח ותודעה אני מזמינה אותך לצור קשר.

יבנה והסביבה

ephratharel@gmail.com
054-6796081

מחכות לכן!

לוגו - יעל דורון יבין
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן